Kim jestem

Jestem Duchowym Uzdrowicielem, Nauczycielem Soul Body Fusion® hipnoterapeutką, masażystką, praktykiem Access Bars i Access Facelift oraz pisarką i malarką. Moją misją jest pomaganie Ludziom. Pragnę, aby wszyscy byli szczęśliwi, radośni, zadowoleni, przepełnieni Miłością.

Aby z lekkością, radością i odczuciem sensu życia, z poczuciem bezpieczeństwa – dumni, spełnieni i zadowoleni kroczyli do przodu swoją drogą.

W grudniu 2019 wzięłam udział w pełnym szkoleniu OMNI Hypnosis Training Center – najlepszej Szkoły Hipnozy na świecie. Jeśli tylko wyrazisz chęć, to pomogę Tobie wyjść z depresji, nałogów, zgubnych przyzwyczajeń, na nowo zaczniesz w pełni energii widzieć świat i sens Twojego życia.

Pomogę Ci odczuć istnienie Świata Duchowego oraz Istot go zamieszkujących. Dotrzesz do wewnętrznego dziecka, do swojej Jaźni, odczujesz istnienie swojej Duszy.

Oprócz hipnozy oraz innych terapii piszę książki.

Pierwszą książkę, pod tytułem ,,Miłość Ponad Wszystko” wydałam w 2017 roku. Opisałam w niej moje podróże duchowe, które odbyłam w czasie hipnoz. Wywarły one tak wielkie wrażenie, że zaistniała ogromna potrzeba, aby je opisać i podzielić się ze Wszystkimi o realności istnienia Świata Duchowego.

Drugą książkę, pod tytułem ,,Przekazy Wszechświata” wydałam w marcu 2019 roku. Jest to zbiór trzydziestu przekazów, które odbierałam przez dwa lata. W tej książce zostaję narratorem i wprowadzam czytelnika w świat przekazów, które spływały w postaci różnorodnych energii, od różnych Istnień.

W listopadzie 2019 roku została wydana moja trzecia książka pod tytułem ,,Biała Wieszczbiarka”. Jest to opowieść o Annie i jej Duszy.

Zapraszam do zakupu książek, poznawania i odczuwania całym sobą Świata Duchowego.

Oprócz pisania książek, od jakiegoś czasu maluję energetyczne obrazy. Patrzenie na nie, wypełnia Ciebie energią, taką jaka jest Tobie potrzebna.

Energia jest wszędzie wokół nas, jest w nas. Ty jesteś energią. Sesje Access Bars i Access Facelift pomogą Ci w jej odczuciu, połączeniu, zrozumieniu. Pomogą Ci odmienić w cudowny sposób Twoje Życie, które stanie się łatwe, lepsze i będziesz przez nie kroczyć w szczęściu, miłości i glorii. 

A jeżeli nie do końca jesteś przekonana(y) w oddziaływanie energii, to zapraszam Cię na sesję Soul Body Fusion lub na masaż energetyczny i relaksujący.

Jestem pewna, że podczas masowania Twojego ciała odczujesz dobroczynne działanie boskiej energii, która przepływa przeze mnie, dając Ci ukojenie, spokój, relaks, jakiego jeszcze nigdy nie zaznałaś(eś). Poczujesz się rozluźniona(y) i zrelaksowana(y) jak nigdy wcześniej. Odczujesz zmianę, która zadzieje się od pierwszego już masażu.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony.

Zapraszam również na YouTube, na kanał KOLOROWY HORYZONT.