Sesja Access Bars

Czym jest ACCESS BARS

Access Bars to rodzaj terapii manualnej. Została ona opracowana ponad 20 lat temu przez Gary’ego Daglasa. Jest to zabieg, uwalniający od traum i nagromadzonych przekonań oraz otwierający nowe możliwości. Access to zestaw narzędzi i procesów, które zostały stworzone po to, aby ułatwić każdemu większy dostęp do świadomości.Świadomość to gotowość i umiejętność bycia całkowicie przytomnym i całkowicie obecnym w każdym aspekcie życia - bez oceniania siebie czy innych.

Zaproszenie do Access ma pomóc Tobie w uznaniu siebie jako nieograniczonej Istoty, którą naprawdę jesteś i jest to wkroczenie do generowania życia ponad siebie, kim myślisz, że jesteś. Stajesz się nieograniczony, a to oznacza, że przez cały czas - masz całkowity wybór i dostęp do wszystkiego.

Sesja bars to forma terapii polegająca na lekkim dotykaniu 32 punktów znajdujących się na głowie. W trakcie sesji Access Bars dochodzi do przejścia fal mózgowych z fazy Beta do Alfa oraz Theta. Wskutek tego następuje rozładowanie ładunków elektrycznych w umyśle.

Sesja Bars jest bardzo spokojna i zupełnie nieinwazyjna. Odpowiedni dotyk pozwala na rozładowanie spolaryzowanego ładunku elektrycznego, zgromadzonego w mózgu. Uwolniony, “opróżniony” punkt przestaje stanowić barierę w przepływie energii. Celem terapii jest uwolnienie nagromadzonej energii. Powrót do swobodnego przepływu energii przez punkty Bars wywołuje poczucie spokoju, otwierania się nieograniczonych możliwości i życiowej przestrzenności. Zabieg jest przyjemny i głęboko relaksujący. Terapia działa głęboko, dzięki czemu zmiany są trwałe.

Sesja jest bardzo przyjemna - trwa około 1,5 godziny. Ja dotykam odpowiednich punktów na Twojej głowie, a Ty spokojnie leżysz na plecach i się odprężasz. (wiele osób zasypia jak podczas głębokiego relaksu) 

W sesji Access Bars może uczestniczyć każdy, zarówno dorośli, jak i dzieci. Nie ma ograniczeń ani przeciwwskazań do jej stosowania ze względu na wiek ani chorobę.

Barsy mogą być stosowane, aby ułatwić pozytywne zmiany we wszystkich obszarach Twojego życia - pieniędzy, zdrowia, odporności,  kreatywności, porozumiewania się, energii do działania, redukcji bezsenności i stresu. Odczujesz wzrost poczucia własnej wartości, osiągniesz większą łatwość w podejmowaniu decyzji,  większą trzeźwość i przytomność umysłu. Pojawia się uczucie głębokiego odprężenia oraz spokoju w życiu.

Już jedna sesja Access Bars może dosłownie - odmienić Twoje życie.