Sesja Hipnozy

Sesja Hipnozy

Sesja Hipnozy polega na doświadczeniu wglądu w siebie, „odpamiętywaniu” wspomnień, odreagowywaniu emocji i ich transformacji. Procesy te zachodzą w stanie poszerzonej świadomości, transu, który osiągamy poprzez głębokie rozluźnienie ciała i umysłu.


Podczas hipnozy osoba jej poddawana może doświadczać zjawisk, które zwykle nie są możliwe w normalnym stanie świadomości. Hipnozę porównuje się do „snu na jawie”. Po wprowadzeniu w ten stan jest się w pełni świadomym, ale maksymalnie skupionym na konkretnym obszarze, „wyłączając” poboczne bodźce.

Hipnoza to ominięcie funkcji krytycznej świadomego umysłu i ustanowienie akceptowalnego selektywnego myślenia.

Hipnoza przynosi wiele różnorodnych korzyści oprócz pozbycia się głównego problemu z jakim zmaga się dana osoba. Sesja hipnotyczna uczy jak rozluźnić swoje ciało, pozbyć się stresu i wypocząć. Możliwość szczerego porozmawiania z inną osobą o codziennych problemach sama w sobie również przynosi ogromną ulgę.

Sesja hipnotyczna jest również doskonałym narzędziem pogłębiającym działanie np. terapii lub spotkań z psychologiem w trakcie walki z nałogiem. Dzięki niej możliwe jest skuteczne pozbycie się zaburzeń odżywiania lub chwiejności emocjonalnej.

Hipnoza przynosi długotrwałe rezultaty, które utrzymują się należnie od wydarzeń czy okoliczności z jakimi codziennie zmaga się dana osoba.


Hipnoza pomaga między innymi:

  • lepiej rozumieć potrzeby swoje i innych ludzi,
  • radzić sobie z problemami i złymi emocjami,
  • utrzymywać organizm w równowadze psychofizycznej,
  • rozwijać swoje talenty i pracować nad zdolnościami,
  • pobudzić kreatywność i twórczość,
  • wejść na wyższy poziom duchowy,
  • zrozumieć swój sens życia, zwiększyć współodczuwanie, wdzięczność,
  • odkryć świat duchowy, połączenie z Duszą, współzależności międzyludzkie,
  • stać się lepszym, pełnowartościowym człowiekiem

Hipnoterapia jest rodzajem psychoterapii, podczas której wykorzystuje się techniki hipnotyczne. Jest to, więc proces terapeutyczny, w którym używana jest hipnoza. Dzięki hipnozie zwiększa się uważność i koncentracja danej osoby – co ułatwia oraz przyśpiesza proces terapii i często pozwala uzyskać danej osobie odpowiedzi lub myśli, które w zwykłym stanie umysłu nie są jej znane. To również wspaniałe narzędzie do pracy z podświadomością. Wszelkie procesy podczas hipnoterapii zachodzą w stanie poszerzonej świadomości i koncentracji, dlatego jest ona tak skuteczna. Warto dodać, że osoba poddana hipnoterapii najczęściej zachowuje świadomość, a pewne zjawiska związane z hipnozą zachodzą w niemal każdej psychoterapii.

Czas trwania sesji zależy od skali problemu, z jakim zgłasza się klient. Pierwsza sesja z reguły jest najdłuższa (nawet do 3 godzin), kolejne już trwają znacznie krócej - czas spotkania do 2 godzin.

Sesja regresji hipnotycznej, czyli - regresji duchowej, hipnozy regresyjnej, czy regresji do życia między życiami i poprzednich wcieleń, to bezpieczna, komfortowa metoda eksploracji duchowej, podczas której leżysz wygodnie na fotelu lub na łóżku (w przypadku spotkania na Skype) w komforcie oraz bezpieczeństwie Twojego domu.  Regresja hipnotyczna to potężne narzędzie zrozumienia, rozwoju, samopoznania, transformacji oraz pogłębienia wiedzy duchowej na temat siebie, swojej Duszy, swoich poprzednich doświadczeń (inkarnacji) na Ziemi lub innych planetach, czy światach, jak również narzędzie uzdrowienia, zwiększenia harmonii oraz pozytywnych zmian w Twoim życiu oraz przyszłych wcieleniach. Zatem bardzo pomocna oraz owocna zarazem może być dla Ciebie sesja hipnozy regresyjnej. 

Po powrocie do stanu całkowitej świadomości, będziesz pamiętać wszystko to, co usłyszysz, zobaczysz i czego doświadczysz. Wspomnienia mogą być jak bardzo realistyczny sen lub mgliste jak zbiór impresji. Nie oczekuj niczego, poddaj się temu co się będzie działo. 


HIPNOZA ONLINE jest tą samą formą terapii co hipnoza stacjonarna.

Stan podczas hipnozy to stan głębokiej relaksacji.  Nie jest to ani jawa, ani sen, natomiast można określić to stanem odmiennej świadomości. Ja to nazywam stanem ,,POMIĘDZY”. Każdy odmienny stan świadomości budzi ciekawość i chęć wypróbowania tego na własnej skórze, więc może to jest ten moment, kiedy Ty również zechcesz tego doświadczyć?

Hipnozę przez internet przeprowadzam przy pomocy SKYPE. Sesję nagrywam, abyś później mogła/mógł sobie ją pobrać i oglądać ponownie. Ty znajdujesz się  w miejscu sobie dobrze znanym, na przykład w domu, co sprawia, że masz poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu.

Hipnoza online, zarówno jak i hipnoza stacjonarna są w pełni bezpieczne. Znajdując się w transie hipnotycznym, jesteś świadomy(a) tego co się wokół Ciebie dzieje. Nie śpisz, a jedynie masz zamknięte oczy, tak by móc jeszcze lepiej wczuć się w słowa i sugestie wypowiadane przeze mnie, abyś mógł(mogła) lepiej wszystko dostrzec, zobaczyć, usłyszeć.  Możesz również zaprotestować, jeśli dzieje się coś co Tobie nie odpowiada. W czasie hipnozy możesz zauważyć dany problem z każdej perspektywy, zrozumieć go, przepracować.

Hipnoterapia online pomaga zwalczać stany lękowe, depresyjne oraz ataki nerwicowe i fobie. Możesz uleczyć swoje Wewnętrzne Dziecko, poczuć istnienie swojej Duszy – nawiązać z nią kontakt i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o sobie. Możesz również przenieść się na wyższe poziomy i doznać spotkań z różnymi Istotami Duchowymi, które często pojawiają się w Hipnozie Duchowej. Jeżeli jesteś otwarty(a) na ten rodzaj doświadczenia, to zapraszam Cię serdecznie do kontaktu ze mną.
Sesja Niehipnotyczna

Sesja niehipnotyczna polega na zrelaksowaniu, rozluźnieniu ciała i umysłu, na energetyzowaniu organizmu poprzez odpowiednie świadome oddychanie oraz cofaniu się pamięcią, będąc w pełni świadomym, do pierwotnych przyczyn problemów, dolegliwości i kompleksów, które mogą pochodzić z okresu dzieciństwa, z czasu prenatalnego oraz z poprzednich wcieleń. Jest metodą rozwiązywania i wyjaśniania wszelkich problemów życiowych, uczuciowych a nawet zdrowotnych. Umożliwia przyjrzenie się w spokoju i w pełnej akceptacji stresujących i utrudniających normalne funkcjonowanie sytuacji, zweryfikowanie dawnych wyobrażeń oraz podświadomych decyzji i zmianę ich. Następuje odblokowanie i uwolnienie od nagromadzonych emocji, lęków i stresów. Metoda ta skutecznie uwalnia od wszelkich zablokowań, starych wzorców myślenia i postępowania. Ułatwia odkrycie talentów i dostrzeżenie nowych możliwości. Możesz połączyć się ze swoją Duszą, z Jaźnią, aby zrozumieć siebie, swoje postępowanie, swoje nawyki, swoje odczuwanie - a w rezultacie zmienić je w dobre, godne, w takie jakie pragniesz i potrzebujesz. W czasie sesji możesz przebaczyć sobie i innym, a po sesji znacznie łatwiej będziesz odbierać zachowania innych ludzi. Odczuwalne jest również zwiększenie poczucia bezpieczeństwa i wolności, poczucia własnej wartości, poprawa zdrowia oraz odczuwalna harmonia i spokój w życiu. Rozwija się intuicja i samodzielność. Łatwiej przychodzą sukcesy, radości, szczęście, zadowolenie. Najlepsze efekty osiągają te osoby, które chcą pozytywnych zmian w swoim życiu, współpracują z terapeutą a po sesji samodzielnie stosują techniki wspomagające, takie jak afirmacje, wizualizacje, medytację, modlitwę.

Sesja niehipnotyczna to bezpieczna, odprężająca metoda obserwacji i wglądu duchowego, podczas której leżysz wygodnie na fotelu lub na łóżku (w przypadku spotkania na Skype) w komforcie oraz bezpieczeństwie Twojego domu.

Podczas sesji klient jest przez cały czas świadomy, co się z nim dzieje i wokół niego. Po zakończeniu sesji, będziesz pamiętać wszystko to, co usłyszysz, zobaczysz i czego doświadczysz.


Czas trwania sesji - od 2 do 3 godzin.

Sesje mogą być nagrywane, abyś w przyszłości mógł (mogła) ponownie zobaczyć i odsłuchać co działo się podczas Twojej sesji.

Gdy robimy sesję online (na Skype) przygotuj sobie dobry dostęp do internetu, spokojne miejsce, aby nikt Ci nie przeszkadzał.

Przygotuj wygodne miejsce do leżenia, np kanapa, fotel z regulacją. 

Przygotuj również koc, słuchawki i husteczki chigieniczne (może się zdarzyć, że będziesz płakać).