Sesja AccessFacelift

Sesja Access Facelift

Energetyczny Access Facelift to dogłębny, pielęgnujący i uzdrawiający proces dla całego ciała. To wspaniały sposób na odmłodzenie twarzy i cofnięcie oznak starzenia na twarzy i na całym ciele. Delikatny, kojący dotyk twarzy i szyi współpracuje z komórkami Twojego ciała, aby je naprawić, ożywić i odmłodzić.

Może patrzysz w lustro i są dni, kiedy wyglądasz na zmęczonego i starego, podczas gdy w inne dni wyglądasz młodo i promiennie! Jak więc to możliwe? Wszyscy wiemy, że stres i starość pozostawiają widoczne ślady na naszych twarzach. Ale czy wiesz, że dotyczy to również wszystkich osądów o sobie i innych? Co by było, gdybyś mógł usunąć wszystkie osądy dotyczące Ciebie i Twojego ciała?

Każda sesja Access Facelift daje Twojemu ciału możliwość poruszania się i przekształcania wszystkich stresów, osądów i ograniczających energii osadzonych w Twojej twarzy, klatce piersiowej i ciele.

Proces Access Facelift to delikatny proces na ciało, który pogłębia i przyspiesza naturalne zdolności lecznicze organizmu, umożliwiając komórkom twarzy naprawę, ujędrnienie i odmłodzenie. W trakcie tego procesu aktywowanych jest aż 29 różnych energii, które nie tylko wpływają na skórę, ale także na podstawowe przyczyny osądu i starzenia się, sprawiając, że wyglądasz, zachowujesz się i czujesz inaczej!

Proces ten wpływa na wszelkiego rodzaju skutki uboczne starzenia, takie jak problemy z menopauzą, równowagą hormonalną, koncentracją, wzrokiem, wypadaniem włosów, mobilnością ciała, zaburzeniami snu itp.

Sesja trwa około 1 godziny. Sesja jest bardzo przyjemna - podobnie jak w sesji Access Bars  dotykam odpowiednich punktów na Twojej głowie, ale również na twarzy, szyi i dekoldzie. Ty spokojnie leżysz na plecach i się odprężasz. (wiele osób zasypia jak podczas głębokiego relaksu) 

Odblokuj swoje wewnętrzne piękno i uzewnętrznij je.