Opinie Klientów

Małgosiu dziękuję za cudowną, niezwykłą podróż gdzie podczas hipnozy regresyjnej prowadziłas mnie na spotkanie z moja dusza. Gdzie czułam się całkowicie bezpieczna i wędrowałam na spotkanie duchowe z samym sobą i miłością mojej duszy. Poznałam wcześniejsze wcielenia mojej duszy i jej ziemskie życia. Doświadczyłam niezwykłej energii i napełniłam się ogromną ilością miłości. Dziękuję że jesteś w moim życiu, że dałaś mi wiarę, że ani czas ani nawet smierć nie są przeszkoda na drodze miłości i szczęścia.

Małgosia

Gosiu dziękuję Ci za sesję jaką przeprowadziłaś, była ona dla mnie zaskoczeniem. Odczucie pełni wszechświata w sobie i poza mną w jednej chwili dało mi szerszy obraz spojrzenia na życie. Możliwość dostrzegania siebie już pełnego, wiedza że wszystko i wszyscy są przejawem tej samej jedni, pełni. Z całego serca wyrażam wdzięczność Tobie oraz Istotom prowadzących mnie do miejsc w jakich miałem możliwość przebywać. Pozdrawiam i życzę więcej udanych sesji.

Sebastian

Gosiu wczoraj ogladałam naszą ostatnią hipnozę na Skype. Jeszcze raz się popłakałam, miłość znowu wypełniła moje serce. Hipnoza pokazała mi moja przeszłość, żeby lepiej zrozumieć teraźniejszość. Hipnoza to cudowna rzecz. Idziesz na spotkanie z samym sobą❤️☀️ i dzieją się cuda 🥳🎊 Święto Duszy! Gosiu dziękuje Ci, że jesteś❤️ Dzięki Tobie mogę przeżywać te cudowne chwile. Jesteś pośrednikiem pomiędzy tymi światami i jesteś w tym naprawdę dobra😉😊😘❤️ Dziękuję Ci z całego serca. Dziękuję też Bogu, że postawił Ciebie na mojej Drodze w procesie uzdrawiania 👼 ❤️ Kocham Cię Gosiu❤️

Ania

Jestem swieżo po hipnozie u Małgosi, to moje drugie doświadczenie z hipnozą, za pierwszym razem niestety nie miałam szczęścia a tamto doświadczenie tylko ugruntowało mnie w przekonaniu jak bardzo ważne jest to kto prowadzi sesję, jak i jakie ta osoba ma intencje. Małgosię poleciła mi koleżanka,zdecydowałam się na kolejną próbę uporania się z przeszkodami w sobie i w życiu tą metodą. Poddałam się całkowicie prowadzeniu i z ufnością poprosiłam tylko o to by zostało mi wytłumaczone i zdjęte ze mnie to, z czym innymi metodami ciężko było mi się uporać. Podczas całej sesji czułam się w pełni bezpiecznie,zaopiekowana i otoczona zrozumieniem. W tej chwili poprostu WIEM, że absolutnie wszystko z czym przyszłam na sesję zostało uzdrowione,zdjęte ze mnie i zakończone. Dostałam wsparcie i wskazówki na dalszą drogę,nie spodziewałam się aż tak głębokich wglądów i pracy,dostałam dużo więcej niż mogłam pojąć i oczekiwać. Jestem bardzo,bardzo wdzięczna za tą podróż. Małgosia jest niezwykle ciepłą i świetlistą istotą i jeśli wrócę na sesję to tylko po to by poprostu pobyć w tym, utulić się raz jeszcze i doświadczyć tego światła, miłości i tak głębokiego zrozumienia. Z pełną odpowiedzialnością i całym sercem polecę Małgosię każdemu kto zastanawia się nad doświadczeniem hipnozy i pomocy sobie samemu tą metodą. Jestem wdzięczna i szczęśliwa. Dziękuję ❤

Agnieszka

Sesje prowadzone metodą Access Bars są bardzo przyjemne i relaksujące. Po sesji poczułam niesamowitą przestrzeń w obrębie głowy i jasność myśli, totalne zrelaksowanie, spokój i przytomność umysłu.

Angelika

Pani Małgosia jest wspaniałą specjalistką i terapeutką. Miła i ciepła osoba, którą ma się wrażenie że zna się od lat. Podczas sesji hipnozy czułam się bezpiecznie i zaopiekowana. Bardzo gorąco polecam i z pewnością jeszcze skorzystam nie raz. Dziękuję z serca ❤

Iwona T

Moja opinia z hipnozy, którą prowadziła Gosia.

Nazywam się Teresa. Moja hipnoza była bardzo piękna. Gosia kiedy zaczęła mnie przygotowywać do hipnozy była bardzo spokojna, miała cichy i delikatny głos, taki anielski. Ta hipnoza jest bardzo podobna do medytacji. Jest naprawdę bardzo bezpieczna, czułam się dobrze i czułam że ktoś jest przy mnie, bardzo delikatne ciepło oraz podświadomie wiedziałam, że wszystko jest w porządku. Ja podczas hipnozy spotkałam mojego Anioła, który zaprowadził mnie do innych moich wcieleń, spotkałam bliskie osoby, które już umarły, podróżowałam po Egipcie. Otrzymałam odpowiedz na kilka moich pytań. Byłam bardzo, bardzo szczęśliwa z przebiegu tej hipnozy. Gosia jest naprawdę super specjalistka, umie podnosić na wysokie wibracje i przy niej stoją dobre i świetliste istoty. Szczerze polecam Gosię, bo jest Ona świetlistą osobą i bardzo ciepłą. Proszę się nie obawiać niczego, hipnozy prowadzone przez Gosię są bezpieczne. Bardzo Ci Gosiu dziękuję.

Pozdrawiam TERESA

Przez lata zmagałam się z czymś, co dusiło mnie od środka. Jestem bardzo wdzięczna losowi, że postawił na mojej drodze Panią Małgorzatę. Dzięki niej i sesjom hipnozy odkryłam wiele aspektów swojego życia, które blokowały mnie i moje myśli, choć bolesne i trudne. Pani Małgorzata nie pozostawiła mnie samej sobie i przeszła ze mną tę drogę. Pokazała i nauczyła zrozumieć mnie samą. Pani Gosiu - dziękuję i życzę wszystkiego dobrego!

Ania

W czasie sesji hipnozy nie było rozkazów, nie było głupot! A Gosia nie była moim Panem i Władcą! A tego w sumie się bałem, idąc na pierwszą sesję. Był za to spokój, wyciszenie i odprężenie. Nastąpiło duże zrozumienie spraw i problemów osobistych. Polecam Wszystkim. Fajna sprawa!

Łukasz

Hipnoza? Świetna przygoda! To coś, co na pewno kiedyś powtórzę. 

Tomek

U Pani Małgosi byłam już trzy razy. Z pewnością na tym nie poprzestanę. To jest coś, czego nie da się opisać. Uważam, że każdy z nas choć raz powinien poddać się takiej hipnozie. Niesamowity spokój, rozluźnienie i błogość, która pozostaje na długo po wizycie. To pomaga się odstresować i lekko znosić trudy dnia codziennego. Szczerze polecam i pozdrawiam.

Agata